13 Eylül 2009 Pazar

YAPMA BE LADY OLDU MU ŞİMDİ?
MİRAS DEĞİL! ALIN TERİ


Lady Gaga ablamızla müzik olarak pek haşır neşir değildim,ta ki "Poker Face" adlı şarkısını dinleyene kadar.Pek tarzım değil desem de hoşmmuş beğendim.Bu günde bir araştırayım nedir ne değildir diye giyim tarzı olarak başlamak gerekirse abla Allah'a emanet modasını takip ediyor diyebiliriz.Çıplaklığı çok severmiş kendisi.Zaten bıraksan anadan doğma manava sebze-meyve almaya gidecek bi de orda olay çıkartacak al başına belayı.Değişik bir açı getirmiş giyim konusunda.Hani sen çık o kıyafetlerle gece yarısında Gaziosmanpaşa'da bak bakalım sağ kalabiliyor musun?O zaman görürüz işte kim poker face :D


AMA BENİM HİÇ GAGAM OLMADI Kİ!


Şöhretin yol açtığı ego sarfiyatı tabi ki olağan gücüyle Gaga'yı itekliyor.Hani iyi hoşsunda bir gece sarhoşken çekilen fotoğraflar şu an nette cirit atıyor ve diyorum ki; Ablacım fena dağıttın hani derler %&? dötü dağıttın işte ondan.


KİMİ POKER KİMİ F*CKER!

Giyim konusuna bir daha değinmek istememin asıl sebebi Lady'i bu resimle görünce e tamam da nereye gideceğini göremezse nasıl dışarı çıkacak bu kadın? sorusu aklımı kurcaladı valla 8mm'lik matkap ucu gibi.Yani saklambaç mı oynayacak yoksa körebe mi?Bende şaşkınlıkla bakıyorum.

ve son olarak Lady elma dersem çık.Armut dersem çıkma.Hoşçakalın

0 Sen ne diyon birader? Anlat:

Siz Beğendiniz ;)

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı