23 Temmuz 2011 Cumartesi

N'oluyorrr? Bilmem,n'oooluyor?

  Şu malum sıcaklarda kafayı yemeden bir şeyler yapmak gerçekten çok önemli.Gezeyim diyorum yok,onu yapayım diyorum yok,öldü bitirdi.İşin sinirlendiğim kısmı zaten her sene geleneksel hale gelen şu yaşlılara yapılan uyarılar.Yahu öğle sıcağında çıkmayın denildikçe bunlar inadına çıkıyor eceline susamışlar gibi,özellikle yaşlı teyzeler ah onların kulağını çekerim var ya bazen böyle 850 Desibel konuşuyorlar yok o güne gidecez,yok şurda şunlarla buluşacağız yani anlayacağınız menapoz başlara veyahut bir yerlere vurmuş.
 Laf dinleyin len biraz! Bak amcanın böğrüne böğrüne işlemiş.Hatta tabelaya bakmış "Tahtalı Köye 10Km" yazısını görmüş ve şoka girmiş anlayacağınız.Yapmayın üzmeyin bizi,üzerim sizi.Hadi çıktınız yanına bir şey almayanlar var ne gibi dediğinizi duyar gibiyim,duydum hatta ne olacak tabi sıvı içecekler,sanki katı varda ben de kendi kendime heyecan yaptım şimdi bak tansiyon vurdu tavana basketbol topu gibi sekiyore aha üç sayı oldu.Ablaya bak akıllı valla suyu döküyor üstten şapır-şupu bize yarabbim şükür ama kimse demiyor ki "Bak abla zaten ilerde su savaşları olacak,boşuna harcama böyle atraksiyonlara girme!" O paşa gönlüne göre harcıyor valla biz burda kavak yelleri veya Summer Hits volume 2 yani.Teesüf ettim,zıt Erenköy. Demin berberime gittim berberi ya berberi... demedim tabi ama berberimi seviyorum len valla,tabi aşık olma derecesinde değil de hani küçüklükten beri ona traş olduk,ona kafayı emanet ettik saçları yani yanlış anlaşılmasın sonra neden böyle konuşuyor olmasın,neyse işte yani yıllar yılı makasına saçlarımı süpürge,vileda,paspas bilimum temizleyici ürünler olarak emek verdik.Keşke o zamandan bu zaman kadarki saçları biritirseymişik lan! Ne dersiniz hoş olmaz mıydı? Ne hoş olacak yauuuv.Banka mı o?
Benim berber hakkatten değişik ama bazen aklıma geldikçe gülerim mesela yüzümdeki kılları almak için eski traş fırçaları varya onla yüzüme atraksiyon yapar hatta hadi şok olun bakayım ne diyeceğim? Yok önce anlatayım sonra şok olun o zaman bir şey anlamazsınız.Hani bu pazarda satılan süpürgeler var ya çalı olanlar sarı,heh işte yeri geliyor onla bir cebelleşiyorum saç traşından sonra onla tmeizliyor bazen de bunların plastik olanları var boy boy onlarla bir mücadele veriyorum.Gördünüz değil mi ne kadar zor yollardan geçtim ben :( ağlicam lan ağlicam valla var mı selpağı olan? Finalde traş bittikten sonra en sevindiğim bölüm paramı vererek kaçıyorum,haydi hayırlı işler ustaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Haziran sonu-Temmuz başları aşk mı diyeyim ne diyeyim ben de artık bi bok anlamadım açıkçası böyle pembe dizi gibi geçti hayatım hani çekseydik valla Dünya'nın en saçma-anlamsız-zikko-zippo-kav filmlerinden biri olurdu.
 Bu olaylar tabi garip abi,hani insanlara bakıyorum ve tanışma safhasında daha merhaba bile demeyen insanlar hangi yüzsüzlükle gelip ya senin araban,evin var mı? Der.Bir yol,yordam vardır kimse mi öğretmedi anam yani yüzyıllardır kadın-erkek arasında bir çatışma var ama bence biraz da kendimize bakmamız lazım hatta çuvaldız mı batırırsınız,başka bir şey mi onu bilemiyorum. :D üstüne bir de evlilik,çoluk çocuk muhabbeti giriyor bakıyorum şöyle ya istemek önemli de hadi hissettirmek de daha önemli e peki sen bunları istiyorsun bir de diyor musun bakalıım ben bu istediklerimi alacak kapasitede miyim?
 Her şey nafile tabi.Dünya'da tek sıkıntı (başka şeyler de var tabilafın gelişi) insan suretinde hayvanlar oluşu,he gel gör ki insanlar artık hayvanlara daha çok önem veriyorlar.
 Hadiiiiii geçmiş olsun bizeeeeeeeeee !
 Ulan ne zamandır özlediğim ses geldi demin he.Ölmemiş demek yaşasın. "Aygaaaaz" 
 Zeytinburnu ilçesinde de baya işler karıştı.Ben önce fener-bjk-gs'liler arasında bir şey oldu sandım meğer mhp-bdp'liler arasında çıkmış.Helikopterler havadan operasyona girecek kadar yakınlaşmış.Şşırmıyorum eskileri okuduğumdan (okudukça hatta) belgeselleri izledikçe en basitinden tarih gördüyseniz,kulak arkası yapmadıysanız bakın tarih hep tekerrür ediyor.


Azınlık hakları
Düyun-u Umumiye-IMF
2023'ün çok parlak geleceğine dair inananlar var ama ben şahsen pek iç açıcı şeyler beklemiyorum.Hepimize şimdiden geçmiş olsun (inşallah ben yanılırım)

0 Sen ne diyon birader? Anlat:

Siz Beğendiniz ;)

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı